Obrázek
  • Obrázek
  • Obrázek (1)

Tesori d'Oriente Japanese Rituals vonná svíce v plechové dóze 200g

209,00 Kč S DPH
Počet
Poslední kus skladem

TIP: Osobní vyzvednutí v některé z provozoven - ZDARMA

Tesori d' Oriente - italská značka produktů pro krásu a pohodu pokožky představuje nový rituál schopný poskytnout okamžiky čisté magie v intimitě domova. Nová kolekce aromatických svíček je v Itálii ručně vyráběna pomocí vysoce kvalitních vosků bohatých na éterické oleje.  

Aromatická svíčka Tesori d'Oriente Japanese Rituals,  která je vyrobena z vysoce kvalitního vosku a éterických olejů rozvoní váš domov a vytvoří příjemnou, hřejivou atmosféru.       

Vůně Japonské Rituály

Květinová kompozice mistrně zkombinována dřevitými tóny navodí pocity pohody, relaxace a uvolnění.   

  • smyslná a elegantní květinová vůně pivoňky s jemnými tóny oleje Tsubaki
  • obsahuje přírodní esenciální oleje
  • příjemně provoní interiér a uvolní vaši mysl
  • doba hoření je až 30 hodin
  • moderní design

 

Obsahuje 2 knoty, které umožňují rychlejší vytvoření voskového jezírka, čistější podání vůně a intenzivnější provonění.

Jak používat:

Svíčku pokládejte vždy na nehořlavý podklad. Hořící svíčku nenechávejte nikdy bez dozoru a v blízkosti lehko vznětlivých předmětů. Uchovávejte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Nechte vždy svíčku hořet minimálně po tu dobu, než se roztaví celá horní vrstva. Předejdete tak vzniku nežádoucí prohlubně ve vosku. Nenechávejte hořet déle než 4 hodiny. Osoby s přecitlivělostí na vůně by měly tento výrobek používat s opatrností.

Varování:

Hořící svíčku nikdy nenechávejte bez dozoru. Hořící svíčku umístěte mimo dosah dětí a domácích zvířat. Mezi hořícími svíčkami vždy ponechte nejméně 3 cm. Hořící svíčku nenechávejte na/nebo v blízkosti předmětů, které se mohou snadno vznítit. Neumísťujte svíčky do průvanu. Plamen vždy uhaste. Nesfoukávejte ho.    

SVI302
0.28 kg